Latawiec CABRINHA 2019 Contra

Nowy produkt

Latawiec CABRINHA 2019 Contra

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4 224,35 zł brutto

-35%

6 499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cabrinha Contra to Twoja  maszyna do pływania wtedy, gdy inni siedzą na brzegu!

Spośród wszystkich wcześniejszych modeli Cabrinha i różnych kajtów słabowiatrowych dostępnych na rynku, latawiec Cabrinha Contra 2019 zdecydowanie wyróżnia się jako model topowy. Dzięki niemu możecie pływać z deską twin tip już przy 8-9 węzłach. Wstawanie z wody w ogóle nie stanowi problemu dzięki lekkiej, trzytubowej konstrukcji latawca. Cabrinha Contra 2018 utrzymuje się w oknie wiatrowym jak przysłowiowy „pociąg na torach”. To niezwykle stabilny latawiec, który da się idealnie wyczuć, a jego ciąg jest równy nawet przy szkwałach. Będziecie również mile zaskoczeni faktem, iż używając tego latawca nie macie poczucia jego wielkości.

Latawiec Cabrinha Contra 2019 stworzono specjalnie z myślą o pływaniu przy bardzo słabym, wręcz granicznym wietrze. Jednocześnie latawiec ma znacznie powiększony zakres wiatrowy w porównaniu do modeli z poprzednich sezonów, szczególnie w mniejszych rozmiarach. Jeśli dobierzemy odpowiednią, większą deskę, na kajcie Cabrinha Contra z powodzeniem możemy pływać przy wietrze poniżej 10 węzłów. Profil i cechy latawca pozwalają na start nawet wtedy, gdy na wodzie ledwo widać pierwsze, małe zmarszczki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej górnej granicy wiatrowej.  

Nowy, mocniejszy materiał wykorzystany w konstrukcji wszystkich latawców kolekcji Cabrinha 2019 (również 2017/2018), "2DR", czyli Double Rip Stop, zapewnia znacznie większą wytrzymałość latawca dzięki podwójnej kratce, która minimalizuje ryzyko rozerwania materiału w trakcie twardych lądowań czy nawet zwykłego użytkowania (składania i rozkładania sprzętu, leżenia i trzepotania latawca na plaży...). Latawiec Cabrinha Contra 2019 można wyposażyć w bar Overdrive 1X - rewolucyjny patent marki Cabrinha na regulację szerokości baru / rozstawu linek, z którego można korzystać również w trakcie sesji na wodzie. Taka regulacja umożliwia zwolnienie lub przyśpieszenie latawca, w zależności od naszych potrzeb. Daje to także możliwość korzystania tylko z jednego baru przy dwóch czy nawet trzech latawcach.

Przy konstrukcji latawca zastosowano najnowszej generacji Dacron o bardzo wysokiej odporności na rozciąganie. Materiał zapewnia trwały i niezmienny profil latawca przez cały czas jego użytkowania. Jest to szczególnie ważne przy latawcach dużych rozmiarów, czyli takich jak Cabrinha Contra.WŁAŚCIWOŚCI:
Superlekka konstrukcja
Tylko 3 tuby poprzeczne
Przewidywalny, bardzo mocny i stabilny ciąg do przodu
Zwiększony zakres wiatrowy w mniejszych rozmiarach 13-15 m
Bardzo łatwe startowanie z wody, nawet w granicznym wietrze


ROZMIARY:
13 / 15 m

W KOMPLECIE:
Latawiec
Plecak
Zestaw naprawczy
Instrukcja
Gwarancja 2 lata

JAKI BAR ?
Dla latawca Cabrinha Contra 2019 polecamy szerszy bar FIX 60cm. Bar jest dostępny w dwóch wersjach: z chicken loopem i fireballem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Latawiec CABRINHA 2019 Contra

Latawiec CABRINHA 2019 Contra

Latawiec CABRINHA 2019 Contra

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: