Obniżka! CABRINHA 2017 Contra Zobacz większe

Latawiec CABRINHA 2017 Contra

Nowy produkt

Latawiec CABRINHA 2017 Contra

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3 441,60 zł brutto

-40%

5 736,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cabrinha Contra - słabo wiatrowa maszyna do pływania, kiedy inni siedzą na brzegu

Cabrinha Contra 2017 to latawiec specjalnie zaprojektowany do pływania w bardzo słabym, granicznym wietrze. W połączeniu z większą deską gwarantuje możliwość pływania przy wietrze ponizej 10 węzłów. Profil latawca i jego właściwości pozwalają na start gdy na wodzie ledwie pokazują się pierwsze małe zmarszczki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej górnej granicy wiatrowej.

Nowy, mocniejszy materiał zastosowany we wszystkich latawcach Cabrinha 2017 - "2DR", czyli Double Rip Stop - znacznie zwiększa wytrzymałość latawca, przez podwójną kratkę, która zmniejsza ryzyko rozerwania latawca podczas twardych lądowań oraz podczas zwykłego użytkowania - składania, rozkładania, czy podczas leżenia i „trzepotania” latawca na plaży...

Latawiec Contra można wyposażyć w bar Overdrive 1X - rewolucyjny patent Cabrinhy na regulowanie szerokości baru/rozstawu linek, z którego możemy korzystać również podczas pływania. Dzięki niemu możemy w zależności od potrzeb zwolnić lub przyspieszyć latawiec oraz z powodzeniem używać tylko jednego baru do dwóch, czy trzech latawców.
Wszystkie te cechy sprawiają , że Contra to najlepszy latawiec w kolekcji Cabrinha na graniczny i bardzo słaby wiatr. WŁAŚCIWOŚCI:
Super lekka konstrukcja
Tylko 3 tuby poprzeczne
Przewidywalny, bardzo mocny, stabilny ciąg do przodu
Bardzo łatwe startowanie z wody, nawet w granicznym wietrze

ROZMIARY:
13 / 15 / 17 / 19m

JAKI BAR ?

Do latawca Contra 2017 dedykowany jest specjalny szerszy bar Cabrinha Overdrive z regulacją i taśmą do regulacji mocy. Dostępny w dwóch wersjach z Chicken Loop'em i Fireball'em

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Latawiec CABRINHA 2017 Contra

Latawiec CABRINHA 2017 Contra

Latawiec CABRINHA 2017 Contra

25 Inne produkty w tej samej kategorii: