Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018

Nowy produkt

Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 399,00 zł brutto

-900,00 zł

2 299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018


Slingshot Shredtown to najwyższa z najwyższych półek wiązań wakeboardowych na wyciąg. Przez lata zdobyły status legendarnych wiązań kultowej ekipy Shredtown, która na zawsze zmieniła świat wakeboardu jaki dziś znamy. Żadne inne wiązania na rynku nie zapewniają tak niesamowitego komfortu, tak idealnego trzymania stopy czy wreszcie takiej uniwersalności zastosowania.

Shredtowny przez lata zawsze były głownym wyborem najbardziej wpływowych riderów na świecie. Chris Abadie, Andrew Adams, Davis Griffin to zaledwie kilku z nich. Wystarczy spojrzeć na trofea: Alliance Riders of the Year, Video of the Year, Video Part of the Year, The Shredtown Jamboree, X-Games Real Wake… czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Oczy całego świata od lat zwrócone są na ekipę Shredtown, która rok w rok nie przestaje inspirować kierunku w jakim podąża wakeboard. 

Wszystko zaczęło się ponad dekadę temu, kiedy Slingshot zaprezentował innowacyjne wiązania wakeboardowe z wyjmowaną wkładką. W tamtych czasach, gdy wkładanie butów wiązało się z kilkuminutową męczarnią i hektolitrami płynu do naczyń popularnej marki, nowość Slingshota była na miarę rewolucji. Wkładanie ich było tak proste jak wkładanie trampek, a komfort jakie zapewniały był niedościgniony.

Tegoroczna inkarnacja wkładki Shredtown to perfekcja w najwyższym wydaniu. Daleko odchylający się język zapewnia banalnie proste wkładanie, a nowy kształt podeszwy powoduje, że wślizguje się w skorupę buta w oka mgnieniu. Gumowe podbicie zostało wykonana z jednego odlewu plastiku, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Ale nie ulega wątpliwości, że jedną z najważniejszych cech wkładek Shredtown, którą tak bardzo chwalą sobie wszyscy riderzy na świecie jest ich niezwykle miękki spód. Chyba żadne inne buty na rynku nie zapewniają tak wielkiego komfortu podczas lądowań z największych nawet kickerów. Idealne tłumienie uderzeń o wodę nie ma sobie równych. Dzięki temu możesz być pewien, że w przyszłości podziękują Ci za to Twoje stawy.

Długa lista niesamowitych rozwiązań wprowadzonych w Shredach sprawiła, że są one również częstym wyborem wśród początkujących i średnio-zaawansowanych. Kombinacja trzech Gummy Strapów w połączeniu ze sznurówką we wkładkach pozwala idealnie spersonalizować trzymanie stopy w zależności od upodobań lub poziomu zaawansowania. Wkładki, w których możesz chodzić po żwirku, rozgrzanym piasku, kamieniach czy szkłach w wodzie ochroni Twoje stopy i sprawi, że powrót na miejsce startu będzie szybki i wygodny. 

Znacznie odchudzony w tym roku system K9 do mocowania wiązań jest ultra lekki, a jednoczesnie tak samo odporny jak jego zeszłoroczny poprzednik. Tak jak w modelu 2017, również Shredtown 2018 ma usztywnioną szyną podeszwę, dzięki czemu but zgina się wyłącznie tam gdzie trzeba, a nie na piętach i palcach jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych butów wake. Również w tym roku, skorupa buta ma wyżłowiony spód, w który idealnie wpasowuje się wkładka, dając niesamowite czucie deski pod nogami i jednocześnie zapewaniając niezwykłe tłumienie podczas najwyższych nawet skoków.

Do każdych butów dołączony jest dodatkowy, kompletny zestaw Gummy Strapów - w przypadku Shredtownów są to strapy w kolorze czarnym. Dostępne do kupienia są również inne kolory, dzięki którym możesz spersonalizować swoje wiązania.


Charakterystyka:
 • Gummy Strapy - nasze rewolucyjne gumowe strapy najlepiej trzymają stopę i nie luzują się podczas jazdy
 • nie zużywają się jak rzepy i nie puszczają jak są brudne
 • pancerna wkładka z wytrzymałą gumową podeszwą do chodzenia po kamieniach, żwirku i gorącym piasku.
 • sztywne trzymanie stopy i blokada pięty
 • inteligentny flex - idealna harmonia pomiędzy betonowym trzymaniem stopy a niczym nieskrępowanymi ruchami na przeszkodach
 • szybkie i łatwe wkładanie/wyjmowanie stopy
 • niesamowity komfort dzięki grubym, anatomicznym wewnętrznym gąbkom
 • innowacyjne gumowe strapy - trzymają mocniej niż sznurówki/rzepy i nie luzują się podczas jazdy
 • 3 niezależnie regulowane sekcje pasków zapewniają możliwość zmiany dopasowania w zależności od stopy
 • oraz sznurówka we wkładkach zapewnia niezliczoną ilość kombinacji trzymania stopy
 • pancerna konstrukcja
Rozmiary: US6-US13 (24.5 - 29cm) - co rozmiar

Gumowe strapy: razem z butami SHREDTOWN otrzymujesz dwa zestawy gumowych strapów - zielone oraz czarne. Dostępne do kupienia są również inne kolory, dzięki którym możesz spersonalizować swoje wiązania.

Zestaw zawiera:
 • wiązania Shredtown razem z wkładkami z gumową podeszwą
 • Dodatkowy zestaw Gummy Strapów
 • Zestaw śrub i łapek K9 z europejskim gwintem M6
Gumowe strapy 2018 - zapięcie, o którym marzą wszyscy wakeboarderzy

Gummy Straps czyli Gumowe Strapy Slingshota to rewolucyjne rozwiązanie odwiecznego problemu zapinania butów wakeboardowych. Jest proste, a jednocześnie niesamowicie skuteczne. Jest wynikiem ponad 3 lat ściśle tajnych testów i udoskonaleń w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych. Wymyślone i opatentowane przez Slingshota zostały skonstruowane z innowacyjnego termoplastycznego poliuretanu (TPU), który charakteryzuje się wysoką elastycznością, jest niezwykle wytrzymały co w efekcie zapewnia najlepsze trzymanie stopy na rynku a przy okazji amortyzację podczas uderzeń o wodę. Gumowe strapy w odróżnieniu od sznurówek/lace-locków nie puszczą w najmniej oczekiwanym momencie, nie luzują się z czasem jak rzepy, nie pękają jak plastikowe wiązania w stylu systemowym/snowboardowym, a co najważniejsze zapinają się w ułamek sekundy.

Będą zawsze trzymały stopę tak mocno, jak przy pierwszym pływaniu. Do tego stopnia, że sam będziesz chciał je poluzować z niedowierzania. Magia ich konstrukcji polega na niezwykle elastycznym termoplastycznym poliuretanie, który naciągniesz jak gumę i zaczepisz oczkiem na haczyku. Dzięki temu, wiązania będą zapięte znacznie mocniej niż pozwalają na to nieelastyczne sznurówki czy rzepy, nawet do 50%!

Wszystkie gumowe strapy są wymienne bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy zdjąć je z zaczepu i wymienić na inne. W tym roku wszystkie wiązania Slingshota 2018 mają w zestawie dwa komplety gumowych strapów w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo możesz customizować wygląd Twoich butów. Ponadto możesz również dokupić inne kolory strapów - tak aby Twoje buty były unikatowe. Jeśli chcesz, każdy gumowy rzep może być w innym kolorze.

Nowy system mocowania wiązań K9


Nowe wiązania Slingshota na sezon 2018 to jedyne buty na rynku, w których zupełnie wyeliminowany został problem podnoszenia się palców i pięty podczas pływania. 100% sztywna szyna na całej długości buta (od pięty do palców) usztywnia podeszwę i powoduje, że cała siła krawędziowania przenoszona jest w 100% na deskę. Dzięki temu, wiązanie jest zupełnie nieruchome co dodatkowo zmniejsza siły przenoszone na inserty i bez względu na model deski znacznie wydłuża jej żywotność.

Metalowa klamra, która łączy się z ząbkami w bucie posiada dodatkowo 3 otwory, dzięki którym masz możliwość 3 dodatkowych ustawień buta pomiędzy jednym insertem a drugim w desce. W tym sezonie, klamry zostały wyprodukowne z nowego ultra lekkiego materiału co spowodowało, że ważą one teraz zaledwie 30% wagi poprzedników. Dodając do tego każdy możliwy kąt ustawienia wiązania, otrzymujesz niezliczoną niemal ilość możliwości personalizacji stance'u do swoich upodobań. Żaden inny system na rynku nie ma tylu możliwości customizacji.

Podeszwa dzięki, której w 100% czujesz deskę

Płyta do której przymocowywane są wkładki i skorupa buta to już przeszłość. Nowe wiązania Slingshota mają wycięcie w spodzie, dzięki czemu podeszwa dotyka bezpośrednio do deski. W ten sposób deska ma więcej flexu, a przejście na palce lub pięty jest natychmiast przenoszone na deskę. Żadne inne buty nie mogą się równać jeśli chodzi o czucie deski, jej prowadzenie oraz wygodę. Teraz rider i deska to jedna całość.

Genialne wkładki z gumową podeszwą

Wyjmowane wkładki w wiązaniach Slingshot Shredtown to od lat nasz bestseller doceniany przez tysiące riderów na całym świecie. Idealne do chodzenia po wakeparku jak i motorówce,  chronią stopę przed skaleczeniami, gliną, ostrymi przedmiotami czy gorącym żwirkiem znanym z kilku popularnych wakeparków.  Zalety tego rozwiązania można by wyliczać w nieskończoność, ale dodajmy jeszcze tylko, że wkładki możesz bez problemu dokupić oddzielnie, a żadne inne wiązania nie zapewniają takiego komfortu jak ten promodel amerykańskiej ekipy o tej samej nazwie. Wkładki są sznurowane, dzięki czemu możesz zdecydować jak mocno chcesz usztywnić wkładkę, a jak mocno skorupę buta, która ma 3 strefy regulacji dzięki naszym najnowszym Gumowym Strapom.

Unowocześniona w sezonie 2017 konstrukcja wkładki sprawdziła się tak dobrze, że na sezon 2018 pozostaje ona dokładnie taka sama. Cała podeszwa wykonana jest z jednego gumowego odlewu, a przód ma teraz płytszą dwu-częściową konstrukcję, która sprawia, że wkładka gładko znajduje swoje miejsce w skorupie buta.

PRODUCT DETAILS
Gummy STRAPS: The closure you’ve been yearning for:
Finally, a simple and effective solution to a problem that has afflicted wakeboarding boots since the very beginning. Slingshot’s new “Gummy Straps” are a simple and brilliant new closure system that utilizes super strong, high-tension Thermoplastic Poly Urethane (TPU) to synch your boots tight. No more loosening over time, no more Velcro, no more cumbersome closure systems: Gummy Straps stretch when you fasten them, then squeeze your boots tight as you ride. Gummy Straps are easily interchangeable and each boot comes with two sets of colors so you can customize your style. 
NEW DIRECT CONNECT SOLES:
Baseplates are a thing of the past. Slingshot’s new direct-connect soles reduce the footprint of the boot and allows the board to flex more efficiently underfoot. With a direct connection to the deck, the reaction time of the board is immediate when you engage on your toes or heels to set an edge. This increases rider feel and control and improves the overall connection to your board. 
NEW K9 MOUNTING SYSTEM:
New for 2017, Slingshot’s K9 mounting system provides a solid connection to your board, eliminates heel/toe lift and provides fully customizable mounting options so you can set your stance exactly the way you want it. A mounting rode is bolted onto the sole of the boot and connects by a rugged clamp, making this the most robust mounting system we’ve ever had.
 

REMOVABLE LINER WITH WALKABOUT SOLES:
Perfect for walking around the park, the pavement and trendy night clubs, the Shredtown’s removable walkaround liners feature a cinch-tight drawstring and hard-sole bottom. The combination provides a dual-zone closure for superior ankle support and a rugged surface for walking around between rides. 


 

 • Gummy Straps squeeze tight, won’t loosen as you ride
• Eliminates the frustration of Velcro 
• Rugged removable liner for walking around 
• Stiff fit for superior support 
• Four-zone closure for superior security Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018

Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018

Buty WAKE SLINGSHOT SHREDTOWN 2018

15 Inne produkty w tej samej kategorii: