Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

Nowy produkt

Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 399,00 zł brutto

-900,00 zł

2 299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

model  poekspozycyjny / widoczne zarysowanie - foto /

The Complete 2018 Slingshot Boot Range from Slingshot Sports Wake on Vimeo.

Charakterystyka:

  • inteligentny flex - idealna harmonia pomiędzy betonowym trzymaniem stopy a niczym nieskrępowanymi ruchami na przeszkodach
  • szybkie i łatwe wkładanie/wyjmowanie stopy
  • niesamowity komfort dzięki grubym, anatomicznym wewnętrznym gąbkom
  • innowacyjne gumowe strapy - trzymają mocniej niż sznurówki/rzepy i nie luzują się podczas jazdy
  • 3 niezależnie regulowane sekcje pasków zapewniają możliwość zmiany dopasowania w zależności od stopy
  • pancerna konstrukcja

Wiązania SLINGSHOT KTV to brat bliźniak RAD'ów z tą różnicą, że zamiast sznurówki mają trzy rewolucyjne gumowe strapy. Prostota ich wkładania oraz osiągi znane z wyczynowych RADów sprawiają, że KTV od lat mają rzeszę swoich wiernych fanów.

W sezonie 2017 popularne buty KTV zostały zaprojektowane zupełnie od zera, a model 2018 jest ich kontynuacją. W tym roku zmodyfikowane zostło nieco wnętrze buta, by zapewnić jeszcze bardziej ergonomiczne trzymanie stopy. Innowacyjne gumowe strapy, nad którym Slingshot pracował przez 3 ostatnie sezony zupełnie zrewolucjonizowały system zapinania butów. Dzięki swojej elastyczności zapewniają nieporównywalnie lepsze trzymanie stopy niż tradycyjne sznurówki, jednocześnie dając taką samą szybkość i wygodę zapięcia jaką do tej pory dawały wyłącznie rzepy. Dzięki temu KTV posiadają wszystkie zalety sznurówek oraz wszystkie zalety rzepów, ale nie dziedziczą po nich żadnych wad.

Krój buta podzielony jest teraz na 3 niezależne sekcje. Dzięki temu każdą z nich możesz ścisnąć mocniej (lub lżej) w zależności od swoich upodobań lub kształtu stopy. Górna sekcja łączy się ze środkową elastycznym materiałem, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów, szczególnie przydatną podczas jazdy w parku. Ponadto wnętrze buta jest teraz jeszcze bardziej bogato wyściełane niesamowicie wygodnymi panelami ze specjalnej gąbki a boczne panele zyskały nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny kształt.

Wszystkie modele Slingshota mają zupełnie nową konstrukcję skorupy buta. Slingshot wiele sezonów temu zrezygnował ze zwykłej konstrukcji wiązań opartej o płytę, i wprowadził rewolucyjne rozwiązane specjalnie wyciętej podeszwy, które daje 100% czucie deski pod stopami.

Jak wszystkie wiązania Slingshota również KTV 2018 mogą poszczycić się reputacją najbardziej pancernych wiązań wakeboardowych na rynku. 

Gumowe strapy: razem z wiązaniami KTV otrzymujesz dwa zestawy gumowych strapów - pomarańczowe oraz czarne. Dostępne do kupienia są również inne kolory, dzięki którym możesz spersonalizować swoje wiązania.

Zestaw zawiera: wiązania z pomarańczowymi gumowymi strapami, dodatkowy komplet (6 szt.) gumowych strapów w kolorze czarnym, zestaw śrub metrycznych wraz z nowymi ultra-lekkimi klamrami (4 szt.) Klamry pasują również do modeli 2017.Gumowe strapy 2018 - zapięcie, o którym marzą wszyscy wakeboarderzy

Gummy Straps czyli Gumowe Strapy Slingshota to rewolucyjne rozwiązanie odwiecznego problemu zapinania butów wakeboardowych. Jest proste, a jednocześnie niesamowicie skuteczne. Jest wynikiem ponad 3 lat ściśle tajnych testów i udoskonaleń w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych. Wymyślone i opatentowane przez Slingshota zostały skonstruowane z innowacyjnego termoplastycznego poliuretanu (TPU), który charakteryzuje się wysoką elastycznością, jest niezwykle wytrzymały co w efekcie zapewnia najlepsze trzymanie stopy na rynku a przy okazji amortyzację podczas uderzeń o wodę. Gumowe strapy w odróżnieniu od sznurówek/lace-locków nie puszczą w najmniej oczekiwanym momencie, nie luzują się z czasem jak rzepy, nie pękają jak plastikowe wiązania w stylu systemowym/snowboardowym, a co najważniejsze zapinają się w ułamek sekundy.

Będą zawsze trzymały stopę tak mocno, jak przy pierwszym pływaniu. Do tego stopnia, że sam będziesz chciał je poluzować z niedowierzania. Magia ich konstrukcji polega na niezwykle elastycznym termoplastycznym poliuretanie, który naciągniesz jak gumę i zaczepisz oczkiem na haczyku. Dzięki temu, wiązania będą zapięte znacznie mocniej niż pozwalają na to nieelastyczne sznurówki czy rzepy, nawet do 50%!

Wszystkie gumowe strapy są wymienne bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy zdjąć je z zaczepu i wymienić na inne. W tym roku wszystkie wiązania Slingshota 2018 mają w zestawie dwa komplety gumowych strapów w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo możesz customizować wygląd Twoich butów. Ponadto możesz również dokupić inne kolory strapów - tak aby Twoje buty były unikatowe. Jeśli chcesz, każdy gumowy rzep może być w innym kolorze.

Nowy system mocowania wiązań K9


Nowe wiązania Slingshota na sezon 2018 to jedyne buty na rynku, w których został zupełnie wyeliminowany popularny problem podnoszenia się palców i pięt podczas pływania. 100% sztywna szyna na całej długości buta (od pięty do palców) usztywnia podeszwę i powoduje, że cała siła krawędziowania przenoszona jest w 100% na deskę. Dzięki temu, wiązanie nie ma efektu dźwigni i jest zupełnie nieruchome co zmniejsza siły przenoszone na inserty i bez względu na model deski znacznie wydłuża jej żywotność.

Metalowa klamra, która łączy się z ząbkami w bucie posiada dodatkowo 3 otwory, dzięki którym masz możliwość 3 dodatkowych ustawień buta pomiędzy insertami. W tym sezonie, klamry zostały wyprodukowne z nowego ultra lekkiego materiału co spowodowało, że ważą one teraz zaledwie 30% wagi poprzedników. Dodając do tego każdy możliwy kąt ustawienia wiązania, otrzymujesz niezliczoną niemal ilość możliwości customizacji stance'u do swoich upodobań. Żaden inny system na rynku nie ma tylu możliwości personalizacji.

Podeszwa dzięki, której w 100% czujesz deskę

Popularne płyty na których konstruowane są zwykle buty wakeboardowe to w Slingshotcie daleka przeszłość. Nowe wiązania Slingshota mają wycięcie w spodzie, dzięki czemu podeszwa dotyka bezpośrednio do deski. W ten sposób deska ma więcej flexu, a przejście na palce lub pięty jest natychmiast przenoszone na deskę. Żadne inne buty nie mogą się równać jeśli chodzi o czucie deski, jej prowadzenie oraz wygodę. Teraz rider i deska to jedna całość.

Genialne wkładki z gumową podeszwą

Wyjmowane wkładki w wiązaniach Slingshot Shredtown to od lat nasz bestseller doceniany przez tysiące riderów na całym świecie. Idealne do chodzenia po wakeparku jak i motorówce,  chronią stopę przed skaleczeniami, gliną, ostrymi przedmiotami czy gorącym żwirkiem znanym z kilku popularnych wakeparków.  Zalety tego rozwiązania można by wyliczać w nieskończoność, ale dodajmy jeszcze tylko, że wkładki możesz bez problemu dokupić oddzielnie, a żadne inne wiązania nie zapewniają takiego komfortu jak ten promodel amerykańskiej ekipy o tej samej nazwie. Wkładki są sznurowane, dzięki czemu możesz zdecydować jak mocno chcesz usztywnić wkładkę, a jak mocno skorupę buta, która ma 3 strefy regulacji dzięki naszym najnowszym Gumowym Strapom.

Unowocześniona w sezonie 2017 konstrukcja wkładki sprawdziła się tak dobrze, że na sezon 2018 pozostaje ona dokładnie taka sama. Cała podeszwa wykonana jest z jednego gumowego odlewu, a przód ma teraz płytszą dwu-częściową konstrukcję, która sprawia, że wkładka gładko znajduje swoje miejsce w skorupie buta.

PRODUCT DETAILS

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

Buty WAKE SLINGSHOT KTV 2018

15 Inne produkty w tej samej kategorii: