Bar F One Linxbar 2019 4 lines Zobacz większe

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

Nowy produkt

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 029,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

Linx Bar to ulepszony system kontroli na 2019 rok. Połączenie najlepszych systemów zastosowanych w barze z 2018 z niezwodnym systemem bezpieczeństwa przeniósł jakość baru na zupełnie nowy poziom. Bar kompatybilny jest z wszystkimi latawcami marki: Bandit, Trust, Breeze i Furtive!
Dostępny w dwóch rozmiarach 52-45cm i 45-38cm pozwalają dopasować odpowiedni bar do Twojego latawca. Zintegrowane pływaki z barem na tylnych linkach dają ogólne lepsze wrażenie ale posiadają również regulację szerokości rozstawu baru. Nowy jednolinkowy system bezpieczeństwa to standard dla wszystkich modeli kite' ów F-one. Pierwsze 6m przednich linek jest zrobione z grubego w przekroju materiału dla większej wytrzymałości. Dodano również blokadę, by zapobiec zbyt wysokiemu podnoszeniu baru ku górze w przypadku aktywacji zrywki. Na górze chicken loopa dodano dodatkowy krętlik, którego można łatwo użyc w celu odkręcenia linek przednich po wykonaniu tricku z rotacją, nawet przy pełnym napięciu baru. Linka bezpieczeństwa została również wyposażona w krętlik który zapobiega skręceniom leasha. 
Dodane została dostosowana metalowa przelotka na przednich linkach, by umożliwić wykorzystanie baru dla większości dostępnych kite' ów marki F-one. 
Linx bar jest cieńszy w przekroju od poprzednika co daje pewniejszy i wygodniejszy uchwyt, całości dopełniają nowe żywe kolory.

CECHY PRODUKTU

  • Nowe, bardziej sztywne linki - 30% sztywniejsze
  • Nowe aluminiowe przelotki
  • Krętlik przy chickenloopie
  • Regulacja szerokości
  • Niezawodny system bezpieczeństwa

TECHNOLOGIE

lowv-kiteoffer

Aluminiowy rozdzielacz

Zastąpiony na rzecz metlowego kółka, nowy lżejszy rozdzielacz linek jest lżejszy oraz dzięki zastosowaniu dłuższego elementu, linki się mniej przecierają. 


Aluminiowa przelotka

Zastosowanie nowej, znacznie lżejszej przelotki sprawia, że linka bezpieczeństwa jest bezpośrednio połączona z linką nośna co sprawia, że system bezpieczeństwa jest niezawodny.


Niskie/wysokie V

System, który sprawia, że bary LINX są kompatybilne z wszystkimi 4 linkowymi, pompowanymi latawcami F-One. Niskie V jest dedykowane pod latawce: Furtive, Breeze V2. Wysokie V jest charakterystyczne dla legendarnego Bandita. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

Bar F One Linxbar 2019 4 lines

19 Inne produkty w tej samej kategorii: