Obniżka! Bar Cabrinha 2018 1X Trimlite Zobacz większe

Bar Cabrinha 2018 1X Trimlite

Nowy produkt

Bar Cabrinha 2018 1X Trim

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 161,75 zł brutto

-25%

1 549,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bar Cabrinha 2018 1X Trim

Bar Cabrinha QuickLoop 1X Trim 2018 to „oszczędnościowa” wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie funkcje swojego droższego odpowiednia, poza regulacją szerokości rozstawu linek. Jest to opcja polecana dla tych riderów, którzy używają jednego lub dwóch latawców, do których można podpiąć bar o tej samej długości.

Bar Cabrinha QuickLoop 1X jest również wyposażony wyposażony w Quick Chicken Loop, który zaskoczy wszystkich swoją prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa. Po przesunięciu czerwonej zrywki w górę pętla chicken loopa otwiera się, system bezpieczeństwa się aktywuje, a latawiec traci moc i natychmiast ląduje w wodzie lub na plaży. Reset sytemu jest intuicyjny i zajmuje ułamki sekund. Jest to chyba jeden z najprostszych systemów na rynku!

W systemie 1X zmieniono przebieg linki bezpieczeństwa, a także usunięto dodatkową, zewnętrzną linkę o długości 8 m, co zaowocowało prostym połączeniem środkowych linek z taśmą depowera (Low V). Stoper linki 1X został zintegrowany z taśmą depowera. Zmieniono również mocowanie przetyczki chicken bone z rzepa na śrubkę odkręcaną kluczem ampulowym. Podobnym kluczem można odkręcić i wymienić linkę chicken loopa na krótszą lub dłuższą, zgodnie z  preferencjami użytkownika.

Wersja Trim zapewnia proste i dokładne dostosowanie ustawień depowera do aktualnie panujących na wodzie warunków. Obniżone miejsce rozejścia się linek środkowych (Low V) oraz niska waga całego systemu Trimelite zapewniają bezpośrednie odczucie latawca i pozwalają idealnie go wytrymować, nawet w najbardziej zmiennych warunkach wiatrowych.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Miękkie wykończenie i pływaki na końcach baru
  • Niezwykle łatwa aktywacja i reset systemu bezpieczeństwa
  • Regulacja mocy z systemem Trimlite (knaga)
  • Odporne na ścieranie i nieplączące się linki
  • 4 linki równej długości schodzące nisko do baru (Low V)
  • Depower na żądanie

Rozmiary: 44 cm, 52 cm, 60 cm

W KOMPLECIE:
1. Bar z linkami
2. Quickloop
3. Krótki leash
4. Instrukcja obsługi

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bar Cabrinha 2018 1X Trimlite

Bar Cabrinha 2018 1X Trimlite

Bar Cabrinha 2018 1X Trim

19 Inne produkty w tej samej kategorii: